Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Депутати громади

Інформація

про  депутатів Скала-Подільської селищної ради 

об’єднаної  територіальної  громади   обраних  25  жовтня 2015 року та новообраних на проміжних виборах 25 червня 2017

(в одномандатних  виборчих округах  )

 

№ ви-бор-чого окру-гу

 

Прізвище, ім.’я, по-батькові

 

Число, місяць і рік народження

 

Стать

 

Партій-ність

 

Посада у

раді

 

Посада та місце

роботи

 

   Освіта

 

Від якої місцевої організації, партії  обраний чи шляхом самовисунення                                            

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1.

Ружицький

Андрій

Євгенійович

03.12.1976

чол.

позапартійний

Голова постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

Приватний

підприємець

вища

Шляхом

самовисунення

2.

 

Баландюк

Ірина

Йосипівна

23.11.1973

жін.

позапартійна

Член постійної комісії з питань медицини, освіти, молодіжної політики, культури, спорту, екології та туризму

Акушер

Скала-Подільської

міської комунальної

поліклініки

с/спец.

Шляхом

самовисунення

3.

Дірявка Анатолій Степанович

(новообраний)

14.10.1953

чол.

позапартійний

Член постійної  комісії з  питань використання  земель, природних  ресурсів та розвитку, комунального господарства, нерухомої власності і будівництва 

 директор ТОВ «Дивосад»

вища

Шляхом

самовисунення

4.

Баландюк Валерій Антонович

06.03.1958

чол.

позапартійний

Секретар постійної  комісії з питань законності,  правопорядку, регуляторної  політики

Пенсіонер

вища

Шляхом

самовисунення

5.

 

 

Лагазюк

Наталія 

Василівна

21.10.1961

жін.

позапартійна

Секретар  Скала-Подільської селищної ради

Секретар Скала-Подільської

селищної ради

с/спец.

Шляхом

самовисунення

6.

 

Степований

Володимир

Михайлович

28.02.1976

чол.

позапартійний

Член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

Директор

ТОВ «Веста»

вища

Шляхом

самовисунення

7.

 

Вараниця

Мирослав

Володимиро-вич

09.04.1965

чол.

позапартійний

Член постійної комісії з питань медицини, освіти,  молодіжної політики, культури, спорту, екології та туризму

Головний лікар Скала-Подільської

міської комунальної

поліклініки

вища

Шляхом

самовисунення

8.

 

Дубчак

Олександр

Пилипович

03.02.1957

чол.

позапартійний

Член постійної комісії з питань медицини, освіти, молодіжної політики, культури, спорту, екології та туризму

Вчитель  Скала-

Подільської

ЗОШ 1-ІІІ ст.

вища

Шляхом

самовисунення

9.

 

Подворна

Наталія

Степанівна

18.11.1967

жін.

позапартійна

Член постійної комісії з медицини, освіти, молодіжної політики, культури, спорту, екології та туризму

Вчитель Скала-Подільської

школи  естетичного

виховання

вища

Шляхом

самовисунення

10.

 

Стягар 

Ірина

Вікторівна

08.12.1971

жін.

позапартійна

Голова  постійної  комісії з питань законності,  правопорядку, регуляторної  політики

Директор Борщівського  районного  центру

соціальних служб

для сім’ї і молоді

вища

Шляхом

самовисунення

11.

 

Ющишин

Олександр

Дмитрович

20.08.1977

чол.

позапартійний

Голова постійної комісії з питань медицини, освіти, молодіжної політики, культури, спорту

Директор  Скала-

Подільської

ЗОШ  І-ІІ  ст.

вища

Шляхом

самовисунення

12.

 

Горобець Марія Миколаївна

(новообрана)

09.08.1977

жін.

Чл. ВО

«Батьківщина»

Член  постійної комісії з питань медицини, освіти, молодіжної політики, культури, спорту, екології та туризму

начальник ВПЗ Гуштин ПАТ «Укрпошта»

вища

Шляхом

самовисунення

13.

 

 

 

Качконога

Петро

Миколайович

18.06.1953

чол.

позапартійний

Член постійної  комісії  з  питань використання  земель, природних  ресурсів та розвитку, комунального господарства, нерухомої власності і будівництва 

Пенсіонер

  середня

Шляхом

самовисунення

14.

 

 

Марчак

Світлана

Миколаївна

18.04.1976

жін.

позапартійна

 

Секретар постійної  комісії з  питань використання  земель, природних  ресурсів та розвитку, комунального господарства, нерухомої власності і будівництва 

Бухгалтер Іванківської

сільської ради

вища

Шляхом

самовисунення

15.

 

Бугерчук

Надія

Орестівна

  26.07.1982

жін.

позапартійна

 

Секретар постійної  комісії з  соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету 

Вихователь  Іванківського дитсадка «Сонечко»

вища

Шляхом

самовисунення

16.

 

Розмеріця

Володимир

Петрович

16.10.1963

чол.

позапартійний

Член постійної  комісії  з  питань використання  земель, природних  ресурсів та розвитку, комунального господарства, нерухомої власності і будівництва 

Машиніст тепловоза ППЗТ Скала-Подільської дільниці

п/технічна

Шляхом

самовисунення

17.

 

Бугерчук

Олександр

Миколайович

29.04.2976

чол.

позапартійний

Член постійної  комісії  з  питань використання  земель, природних  ресурсів та розвитку, комунального господарства, нерухомої власності і будівництва 

Приватний

підприємець

вища

Шляхом

самовисунення

18.

 

 

 

Оліх

Мар’ян

Олександрович

(новообраний)

20.09.1983

чол.

позапартійний

Член постійної  комісії з  питань використання  земель, природних  ресурсів та розвитку, комунального господарства, нерухомої власності і будівництва 

Майстер Скала-Подільського лісництва

с/спец

Шляхом

самовисунення

19.

 

 

Данильців

Олександр

Романович

12.03.1994

чол.

позапартійний

Член   постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджет

Студент Тернопільського  НЕІ

н/вища

Шляхом

самовисунення

20.

 

 

 

Павлюк

Оксана

Ігорівна

(новообрана)

01.08.19 74

чол.

позапартійна

Член  постійної  комісії  з  питань використання  земель, природних  ресурсів та розвитку, комунального господарства, нерухомої власності і будівництва 

Не працює

середня

Борщівської

районної  організації

«ВО  «Батьківщина»

21.

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

 

 

Дозорців

Микола

Тарасович

01.12.1993

чол.

позапартійний

Член постійної комісії з питань використання  земель, природних ресурсів  та  розвитку

Не працює

середня

Шляхом

самовисунення

23.

 

 

Маковський

Ігор

Богданович

05.12.1968

чол.

позапартійний

Член  постійної  комісії з питань законності,  правопорядку, регуляторної  політики

Завідуючий  відділком

ПАП «Дзвін»

п/технічна

Шляхом

самовисунення

24.

 

 

Свідер

Микола

Вікторович

29.11.1959

чол.

позапартійний

Член  постійної  комісії з  питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

Інженер  відділку

ПП «Аграрна

Компанія  2004»

вища

Шляхом

самовисунення

25.

 

Шупенюк

Ольга

Василівна

10.07.1983

жін.

позапартійна

Член  постійної  комісії  з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

Вчитель Ниврянської

ЗОШ І-ІІ ст.

вища

Шляхом

самовисунення

26.

 

 

Кирнична 

Ольга

Іванівна

05.03.1964

жін.

позапартійна

Голова постійної комісії з питань використання  земель, природних  ресурсів та розвитку, комунального господарства, нерухомої власності і будівництва 

Не  працює

с/спец.

Шляхом

самовисунення