Дата: 13.02.2017 09:21

14 лютого 2017 року о 11.00 год. в приміщенні селищного будинку культури відбудеться засідання п’ятнадцятої  сесії Скала-Подільської селищної ради сьомого скликання.

На порядок денний виносяться питання:

1. Про міжбюджетні трансферти.
  2. Про  уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.
  3. Про внесення змін у Програму забезпечення проведення призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на 2017 рік.
  4. Про харчування учнів в ЗОШ.
  5. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 39,7694 га., що перебуває в комунальній власності Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області за адресою: вул.Кам’янець-Подільська, 1 смт.Скала-Подільська Борщівського району.
  6. Про затвердження проекту  землеустрою щодо організації та встановлення меж територій парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Скала-Подільський парк» на території Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області.
  7. Про розроблення детального плану території групи торгових об’єктів в смт.Скала-Подільська по вулиці Грушевського.
  8. Про земельні питання.
  9. Про розгляд  заяв.