Свято у Ниврі.

Дата: 22.02.2017 11:46

15 лютого на свято Стрітення в Ниврянському Будинку  культури відбулось фольклорно - мистецьке дійство "Ниточкою від Різдва до Стрітення".

Відкрили свято ведучі Зельська Ольга та Дмитрів Галина. Колядував хор БК (Процьків Л., Вільчак О., Шупенюк О., Гніздовська Г., Остапчук О., Зельська О., Дмитрів Г.,Процьків В., Гніздовський В., Дмитрів В., Щербань Ю).

Господарями дійства були Тетяна Шупенюк та Дмитро Ткач. Вони приймали у своїй хатині колядників : Артем Грічік, Батрин Валерій,Батрин Валерія, Маковська Ганна, Сенищ Михайло, Снігур Дмитро; засівальників, щедрівників.Віншувала Ганна Маковська.

До господи завітав "Вертеп" , пастушки - Аліна Лесюк, Ілонна Угрин, ангел- Софія Чимбір, звіздар- Богданна Маковська, Йосип - Олександр Гаврилюк, Марія- Роксолана Коновальчук, жид - Дмитро Ткач, жидівка - Марина Осадчук, цар Ірод - Любомир Шешорак, воїн - Денис Періг.

Приходила до хати і "Маланка" , під спів "Ой господарю, господарочку пусти до хати Маланочку" . Під спів "пляшу до неї є гроші в неї" плясали в залі.

Не обійшлося свято й без кози( Грічік Артем) з циганом (Батрин Валерій).Співаючи пісню "Наша кізка тай розходилася" , коза впала ніби мертва. Лікував її доктор (Снігур Дмитро). Весела полька зняла козячу кольку.

В залі ще довго лунав сміх, радість, задоволення від проведеного дійства.

Галина Батрин