27 травня відбудеться засідання сесії Скала-Подільської селищної ради

Дата: 25.05.2016 12:25

В п’ятницю 27 травня 2016 року о 14.00 год. в селищному будинку культури відбудеться засідання п’ятої сесії Скала-Подільської селищної ради сьомого скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік (соціальний захист населення).

2. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік (охорона і раціональне використання земель).

3. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік (закупівля медикаментів)

4. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік (на проведення виборів).

5. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік (місцева пожежна охорона).

6. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік (вільні лишки).

7. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік (вільні лишки).

8. Звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2016 року.

9. Про виділення коштів на ремонт ЗОШ об’єднаної територіальної громади.

10. Звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2016 року.

11. Про доповнення у Програму соціально-економічного розвитку Скала-Подільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.

12. Про затвердження програми оздоровлення дітей

13. Про внесення зміни у рішення селищної ради від 29.03.2016 року № 142/4-2016 «Про затвердження штатних розписів Скала-Подільської міської комунальної поліклініки та Скала-Подільського територіального медичного об’єднання скала-Подільської селищного ради.

14. Про надання дозволу на проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель смт. Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

15. Про взяття на баланс Скала-Подільської селищної ради безгосподарного майна.

16. Про клопотання Скала-Подільського ККП щодо виділення дотації на водопостачання.

17. Про дозвіл Скала-Подільському психоневрологічному будинку-інтернату на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі загальною площею 25 га.

18. Розгляд заяв громадян.

19. Різне.