Різдвяна акція «Схід та Захід разом»

За ініціативи селищного голови Скала-Подільської ОТГ Мирончука Віктора Павловича та керівників навчальних закладів прийнято участь в акції «Схід та Захід разом».

Учні шкіл зустрічали Різдво Христове та проводили зимові канікули з 05.01.2018 по 10.01.2018 року спільно з дітьми Торецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» м. Торецьк Донецької області.

Родини наших односельчан із с. Лосяч, с. Гуштин, смт Скала-Подільська знайомили із звичаями, таїнством Святої вечері дітей зі Сходу.

Різдво у нас завжди зустрічають особливо, дотримуючись батьківських традицій. Найулюбленішим для гостей стала участь у коляді, возвеличенні маленького Ісуса. Для дітей із Донецької області організовані та проведені екскурсії у печерах «Кришталева» с. Кривче  та «Вертеба» с. Більче-Золоте, розважальна програма в ТРЦ «Подоляни» м. Тернополя.

Спільне проживання у родинах Лукаша Олександра, учня 8 класу Гуштинської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Лань Т. Я.) – юнаків Торецької гімназії – Короля Микити, Нілера Олександра (8 клас), Остапової Марії, учениці 8 класу Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Шупенюк О. В.) – дівчат Торецької гімназії - Пащенко Тетяни, Душевої Дарії (8 клас), Савчак Вікторії, учениці 9 класу Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (директор Дорож Н. В.) – дівчинки Торецької гімназії – Луценко Ксенії (9 клас) налагодило дружні, щирі стосунки між дітьми та їх сім’ями.

Донецькі діти подякували усім родинам, вчителям, знайомим за опіку та проведений цікавий час.