Скала-Подільська селищна рада щиро вітає всіх матерів – Берегинь українського роду

Дата: 12.05.2017 14:38

Щороку, у другу неділю травня, в Україні відзначають День Матері.

День Матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її, оскільки мама, споконвіку, була і залишається найріднішою та найдорожчою людиною для кожного з нас.

У нашім раї на землі

Нічого кращого немає,

Як тая мати молодая

З своїм дитяточком малим.

Буває, іноді дивлюся,

Дивуюсь дивом, і печаль

Охватить душу; стане жаль

Мені її, і зажурюся,

І перед нею помолюся,

Мов перед образом святим

Тієї матері святої,

Що в мир наш бога принесла…

(Т.Шевченко).

Сам Бог, в особі Божої Матері, возвів жінку на небувалий щабель пошани, і увесь світ вшановує та вклоняється її. Немає нічого більшого і безкорисливішого, ніж любов матері. Недаремно найсвятіші на землі слова жіночого роду: земля, Україна, Вітчизна.

На жаль, війна на сході України забрала тисячі життів бійців-героїв, які вже ніколи не стануть на батьківський поріг і не скажуть слово «мама».

Низько вклоняємося Матерям за героїзм їхніх синів, що поклали життя заради ідеалів гідності та незалежності України.

Дякуємо Матерям, що виховали синів-воїнів, які героїчно захищають кожного з нас від російського агресора, щохвилини ризикуючи власним здоров’ям та життям.

Скільки б не судилося страждати,

Все одно благословлю завжди День,

коли мене родила мати

Для життя, для щастя, для біди

(В.Симоненко).

Дорогі жінки! Милі мами!
Від щирого серця вітаємо вас зі святом - Днем матері!

Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!