Розколяда в Скала-Подільській об’єднаній територіальній громаді

Ще недавно колядки звучали, вертепи народження Ісуса Христа прославляли, Василя святкували, Маланку водили і так до Водохреща дожили.

Народні традиції в нашій громаді не забуваються, вони активно і творчо допрацьовуються, передаються наступним поколінням .

Святкове дійство словами привітання розпочав голова Скала-Подільської ОТГ Мирончук Віктор Павлович,  отці Василь Германюк та Іван Мазурик  благословили  всіх присутніх.

Після Водохреща в Скала-Подільський Будинок культури прийшла  Розколяда  та запросила найкращі театрально-творчі колективи громади .

У Розколяді брали участь колективи:

• учасники художньої самодіяльності Будинку культури с. Турильче (керівник С.Мартинюк)

?

• церковний хор Скала-Подільської української православної церкви (керівник В.Колодій)

• різдвяна композоція "Наш Ісус, мале дитя". Колектив Будинку культури с. Гуштин (керівник О.Ковей)

• церковний хор української православної церкви "Воздвиження Чесного Хреста" с. Лосяч (керівник В.Чупак)

?

• різдвяно-фольклорне дійство дитячого вертепу Будинку культури с. Нивра (керівники О.Зельська, Г Дмитрів)

?

• різдвяна композоція учасників художньої самодіяльності клубу с.Вербівка (керівник Н.Чаплиіна)

• учасники художньої самодіяльності клубу с.Підпилип’я (солістка М.Перепічка)

• учасники художньої самодіяльності Будинку культури с. Іванків (керівник В.Гречух)