Національно-патріотичне виховання в закладах освіти

8 лютого 2018 року  на базі Скала-Подільського позашкільного навчального закладу «Скала-Подільський дитячий парк» відбувся семінар на тему: «Національно-патріотичне виховання в закладах освіти».

Захід підготували: в. о. директора закладу Стефина В. Г., керівники гуртків:
Харатін І. О., Недокіс Л. В., Червоноока А. В., Желяско О. В., Весновська У. М.

Присутні на семінарі- керівники загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, заступники з виховної роботи, педагоги-організатори, керівники гуртків позашкільного навчального закладу Скала – Подільської ОТГ.

У ході роботи звернуто увагу на висвітлення  таких питань:

- проблема патріотизму в сучасному осмисленні дітей та учнівської молоді                 ( доповідач Паламарчук Л.Л.);

- загрози і випадки в національно-патріотичному вихованні (доповідач Дорож Н.В.);

- концептуальні дороговкази національно-патріотичного виховання (доповідач Стефина В. Г.).

Увагу присутніх активізувало виконання практичних тренінгів: «Життєві цінності», «Портрет людини патріота», «Лист до байдужих», «Патріотом має бути кожен»,      « Сходження на Говерлу», «Озеро єднання»  (підготували керівники гуртків-
 Харатін І. О., Недокіс Л. В., Весновська У. М., Желяско О. В.)

Цікавим доповненням до поданого матеріалу став відеозвіт «Національно-патріотичне виховання у Скала-Подільському дитячому парку» (підготувала Червоноока А. В.),  відеоролики - «Я Україна», «Урок патріотизму».

Семінар завершився виступом Куньки І. Є. «Про основні завдання обласного етапу конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» - 2018 року» та підведенням підсумків директорами навчальних закладів щодо подальшої роботи у напрямку національно-патріотичного виховання.