5-та сходинка турнірної таблиці - шлях до подальшого успіху

Дата: 12.10.2017 15:17

11 жовтня у завершальній стадії чемпіонату області з футболу першої ліги наша команда здобула дуже важливих 3 очки, скориставшись тим, що не приїхала команда «Тривалети» з с.Бонівка Кременецького району. Інтрига зберігалась до останньої миті, де наші прихильники сподівались на нічию або програш ФК «Шумск», однак такі сподівання стали марними і команда із Шумська пермогла ФК «Збараж» та утрималась на четвертій сходинці турнірної таблиці, випередивши нашу команду на 1 очко.

Що ж, вітаємо  команду ФК «Скала-Айва», адміністрацію команди, спонсорів та вболівальників із вдалим стартом в обласному чемпіонаті і сподіваємось, що тренерський склад у наступному футбольному році зробить все можливе, щоб наша команда стала одним з лідерів обласного чемпіонату.