Семінар директорів дошкільних навчальних закладів

Дата: 10.03.2017 15:20

В Іванківському ДНЗ «Сонечко» відбувся семінар - навчання директорів і вихователів дошкільних навчальних закладів Скала – Подільської громади. Керівники на методичному об’єднанні ознайомилися із досвідом роботи вихователя Іванківського ДНЗ Санчук О.Б.  щодо логіко - математичного розвитку дошкільників відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної  освіти, було організовано професійний діалог щодо реалізації логіко - математичного розвитку дитини.

Вихователь Санчук О.Б. провела заняття на тему : «Екскурсія по математичному морю». Педагог дотримується думки, що центром педагогічної діяльності є дитина! Компетентна! Розсудлива! Людяна! Справедлива! Відповідальна! Творча!