Навчання освітян з охорони праці

Дата: 21.03.2018 15:28

З метою реалізації Закону України «Про охорону праці», Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, підприємствах 20 березня 2018 року в сесійній залі Борщівської районної ради проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці із заступниками директорів з навчально-виховної роботи, завідувачами господарств, вчителями хімії, фізики, інформатики та трудового навчання Скала-Подільської ОТГ.

Посадові особи закладів освіти,  діяльність яких пов‘язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодичного (один раз на три роки) мають проходити навчання і перевірку знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності.

Вимоги законодавчих актів є обов‘язкові для виконання учасниками освітнього процесу та іншими працівниками навчальних закладів.

Навчання та перевірку знань проводили кваліфіковані спеціалісти: головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Боднар А.В., методист КОТУ «Відділ соцрозвитку при управлінні освіти і науки облдержадміністрації» Лях Я.С., провідний інспектор з нагляду у сфері пожежної, техногенної та цивільного захисту Борщівського району Поважний В.В., головний спеціаліст Фонду соціального страхування Ставрук І.Б., головний спеціаліст-експерт з умов праці та соціального захисту населення Борщівської райдержадміністрації Олійник В.М., в.о. начальника Борщівського районного управління Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Шетелинець О.Д., керівник групи по централізованому господарському обслуговуванню відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Бугай Є.Б., інженер з охорони праці відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Буртняк Н.І.

А.О.Блажко -  заступник директора

з навчально-виховної  роботи