Дата: 20.05.2016 15:42

Закінчився термін подання документів на реєстрацію кандидата на посаду старости села населених пунктів Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади.

Відповідно до Постанови Скала – Подільської селищної виборчої комісії кандидатами на посаду старости зареєстровані:

-  на посаду старости села Нивра:

1. Волощук Василь Григорович, 1966р.н., позапартійний, освіта вища, в.о. старости села Нивра, житель с.Нивра, самовисування.
  2. Тимчук Віктор Анатолійович, 1957р.н., позапартійний, освіта вища, тимчасово не працює, житель с. Нивра, самовисування.
  3. Шешорак Василь Ярославович, 1965 р.н., позапартійний, освіта середня спеціальна, контролер енергонагляду Борщівського РЕМ, житель с.Нивра, самовисування.
  4. Шупенюк Ольга Василівна, 1983 р.н., позапартійна, освіта вища, вчитель Ниврянської ЗОШ І-ІІ ст., жителька с.Нивра, самовисування.

-  на посаду старости села Гуштин:

1. Слободян Петро Васильович, 1974 р.н., позапартійний, освіта середня спеціальна, працює в.о старости села Гуштин,  житель с.Гуштин, самовисування.

-  на посаду старости села Лосяч:

1. Кійовська Галина Юріївна, 1963 р.н.,  позапартійна,освіта середня спеціальна, працює в.о старости села Лосяч, жителька села Лосяч, самовисування.

-  на посаду старости села Іванків:

1. Дячинський Дмитро Вікторович, 1990 р.н., позапартійний, освіта  вища, вчитель історії  Турильченської  ЗОШ І-ІІ ст., житель с. Іванків, самовисування.
  2. Паламар Василь Богданович, 1990 р.н., позапартійний, освіта вища, спеціаліст із благоустрою відділу юридичного забезпечення  Борщівської міської ради, житель с. Іванків, самовисування.
  3. Рибак Руслана Дементіївна, 1968 р.н., позапартійна, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, жителька с. Іванків, самовисування.
  4. Януш Оксана  Володимирівна, 1974р.н., позапартійна, освіта середня спеціальна, спеціаліст- землевпорядник  Скала-Подільської селищної  ради, жителька с. Іванків, самовисування.

-  на посаду старости села Турильче:

1. Гуменюк Лілія Миколаївна, 1970 р.н., позапартійна, освіта вища, тимчасово не працює, жителька с.Турильче, самовисування.
  2. Гуменюк Наталія Степанівна, 1963 р.н., позапартійна, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, жителька с.Турильче, самовисування.
  3.  Ільєв Роман Володимирович, 1990 р.н., чл. політичної партії  ВО «Батьківщина», освіта вища, працює головним лікарем ветеринарної медицини СВГ «Макс-Агро», житель с. Турильче, самовисування.
  4. Павлюк Володимир Миколайович, 1981 р.н., позапартійний, освіта середня спеціальна, приватний підприємець, житель с.Турильче, самовисування.
  5. Павлюк Михайло Кирилович, 1931 р.н., позапартійний, освіта середня, пенсіонер,  житель с. Турильче,  самовисування.
  6. Цпін  Оксана Ярославівна, 1973 р.н., позапартійна, освіта середня спеціальна, спеціаліст-бухгалтер Скала-Подільської селищної ради, жителька с. Турильче,  самовисування.