Тернопільська область, Чортківський район

Фінал осіннього кубка

Дата: 21.11.2017 15:55
Кількість переглядів: 993

19 листопада 2017 року на центральному стадіоні громади в смт. Скала-Подільська відбувся фінал осіннього кубка району з футболу,  присвяченого пам’яті Володимира Шеремети між командами ФК «Іванків»-ФК «Турильче». Перед матчем виступили представники районного спорткомітету та федерації футболу, які привітали учасників та глядачів і провели нагородження
грамотою та цінним подарунком Івана Ізидоровича Чугаєвського, головного арбітра, в зв’язку із закінченням судійської кар’єри; Малюту Ігора Михайловича за вагомий внесок в розвиток районного футболу а також грамотою був нагороджений голова
Скала-Подільської ОТГ Мирончук Віктор Павлович за розвиток спорту в громаді. До початку матчу команда ФК «Іванків» виголосила протест  у зв’язку із виходом на поле в складі команди  с.Турильче професійного гравця,  який має заключний контракт з командою II-ї ліги України Думанюка Артура, що забороняється регламентом районних спортивних змагань. Вирішення конфліктної ситуації буде розглядати районна федерація футболу, але все ж таки матч відбувся. Основний час
матчу проходив у баталіях двох рівноцінних команд і закінчився нульовою нічиєю. Дві додаткових 15-и хвилинки проходили з перемінним успіхом. З початку відзначилася команда ФК «Турильче», після подачі м’яча з лінії кутового прапорця вдало пробив
головою Думанюк Артур. На протязі 5-и хвилин команда ФК «Іванків» дала відповідь, влучним ударом в дальній кут воріт відзначився Павло Чеснік. Матч закінчився нічийним рахунком 1-1, тому була проведена серія 11-ти метрових, в яких перемогу здобула команда ФК «Турильче».