Встановлення сучасної системи пожежної сигналізації у Ниврянському НВК

Дата: 22.03.2018 15:03

Пожежу краще попередити, аніж потім боротися з її наслідками. Саме для виявлення пожежі на початковій її стадії та передачі сигналу тривоги й призначені системи пожежної сигналізації. Відповідно до Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом МВС від 30.12.2014 № 1417, в будівлях, приміщеннях та спорудах мають бути обладнані системи протипожежного захисту (СПЗ). Питання, пов’язані з обладнанням об’єктів СПЗ, врегульовані ДБН В.2.5-56:2014 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту» та іншими нормативно-правовими актами з питань пожежної безпеки. Частиною систем протипожежного захисту є системи пожежної сигналізації (СПС).      Мета цих систем — виявити пожежу та подати сигнал тривоги для початку необхідних заходів приміром, евакуація людей, виклик пожежно-рятувальних підрозділів, запуск протидимних систем пожежогасіння, здійснення управління протипожежними клапанами, дверима, воротами та завісами (екранами), відключенням або блокуванням (розблокуванням) інших інженерних систем та устатковання при сигналі «пожежа».

У зв'язку із цим у  Ниврянському НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ"Сонечко" встановлено  сучасну систему пожежної сигналізації. Майстер монтажу систем протипожежного захисту Дмитро Лисенко проінструктував працівників НВК про правила експлуатації системи оповіщення про пожежу  для ППКП "Тірас-4 П (4П1)"/" Тірас-8П (8П.1)". Роботи виконані Товариством з обмеженою відповідальністю "Укртехбез" (керівник О.В.Суховій).

Відео робочої лінійки Ниврянського НВК

Л.Я.Бойко - директор Ниврянського НВК