Навчання для вчителів початкових класів Нової української школи

Дата: 15.03.2018 16:12

Вчителі початкових класів Скала-Подільської ОТГ взяли участь у настановчій очній сесії щодо впровадження у практику вимог Концепції Нової української школи у 1 класах 2018/2019 навчального року.

Навчання організоване на виконання статті 59 Закону України «Про освіту», пункту  5 Плану заходів на 2017–2029 роки із запровадження Концепції щодо реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 року             № 903-р та з метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності педагогічних працівників відповідно до  завдань нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Тренінг проводився вчителями, які отримали відповідні сертифікати. Тренером Скала-Подільської освітянської громади визначено вчительку початкових класів Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів, голову методичного об’єднання вчителів початкових класів Сидоренко Наталію Володимирівну.

Педагоги  мали змогу бути активними учасниками заняття, на якому опрацювали Концепцію Нової української школи щодо першачків, розглянули особливості  психології сучасних дітей, мали змогу дискутувати, працювати в групах, виконувати  різноманітні вправи, ділитися знаннями про сучасні тенденції в освіті.

Наступна сесія вчителів 1-их класів відбудеться  в березні 2018року.