Вітаємо!

Шановні працівники Скала-Подільської селищної ради,

депутати, члени виконавчого комітету!

Щиросердечно вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Ваша наполеглива праця завжди пов’язана з майбутнєм нашої громади.  Органи місцевого самоврядування в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів  об’єднаної територіальної громади. Тож нехай  професійне свято-День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду  європейською з високим рівнем культури, важливим духовним натхненням, а населення громади - щасливим і багатим!
Ваш високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої громади.

Тож бажаю  Вам, шановні колеги, мужності і нових здобутків у повсякденній нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

cелищний голова В.П Мирончук

07.12.2017 р.