Літературно-мистецький захід "Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття" у міському Будинку культури.

Дата: 13.03.2017 17:05

8-го березня в Скала-Подільському Будинку Культури відбувся літературно-мистецький захід, присвячений 203-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

У заході взяли участь творчі колективи: зразковий танцювальний колектив "Едельвейс" Скала-Подільського БК(кер.О.Тимофієва); дитячий хор музичної школи (кер. І. Івасєчко); дует А.Трембовецький і О.Мошак; солісти- В.Савчак, А.Павлюк, Б.Збриський, С.Фанок, І.Корецька, С.Кульчицький; жіночий ансамбль БК с.Лосяч(кер.Н.Гоцак); дует Н.Байлук, С.Семон клуб с.Бережанка; переможці конкурсу читців творів Т.Г.Шевченка -  учасники гуртка художнього читання "Перлина Надзбруччя" Скала-Подільського БК(кер. Н.Кульчицька); вірші читали- А.Ружицький, Б.Подворний, Я.Байлук, І.Капаціла, І.Лозарук, Н.Шакірова; ведучі свята - Ю.Андрієвська, В.Журба, А.Гриба, Я.Байлук.