Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 01.12.2017 19:01

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ЗЕМЛЯКИ!

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Хочеться сказати,  що заслуга на  повагу до Вас  не дозволить породження будь-яких проявів зневаги, адже для таких як Ви,  не існує меж у просторі та часі, а сила вашого духу долає усілякі перешкоди. Людство переконане, що Вам не страшні будь-які випробування тому, що у ваших серцях живе  все те найдорожче, за що можна віддати цілий матеріальний світ в тому числі любов і розуміння до тих, хто вас оточує. Безперечно, в цьому житті кожен із Вас заслуговує на повагу й щире захоплення з боку інших .

Дозвольте мені від імені  Скала-Подільської  селищної ради у цей день  побажати Вам рівних можливостей, теплих стосунків з вашими близькими, родичами, друзями, колегами. Нехай щоденна творча наснага керує Вашими почуттями, а  бадьорість духу та міцне здоров’я буде дорожньою картою майбутнього. Залишайтеся для нас прикладом безмежних людських можливостей, хай Господь Бог Вам посилає міцну силу волі, яка породжує такі можливості. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми.

З повагою,

Михайло Вільховий