Скала-Подільська ДМШ. Перемога за кордоном.

Дата: 22.11.2017 19:17

18-19 листопада у Воєвудськім  Домі  Культури  ім. Йозефа  Пілсудського  в  Кельцах (Польща)  відбувся  міжнародний  фестиваль-конкурс  вокалістів  ім. Генріха  Моріса  і  Анжея  Літвіна. В  першому  турі  брали  участь  120  учасників  з  Польщі, Білорусії  та  України.  У  другий  тур  пройшли  55  учасників. Серед  них  учениця  нашої  музичної  школи - Кустіцька  Софія.  Вона  достойно  презентувала  Україну,  а  зокрема -   Скалу-Подільську  і  завоювала  почесне  ІІІ місце  у  напруженій  боротьбі.  А  згодом  була  запрошена  до  участі  в  гала-концерті.

Конкурс  оцінювали  відомі  польські  музиканти, композитори  та  шоумени – це  Кристоф  Каса Касовський,  Марек  Фіялковський, Кароліна  Опалко  . Пряма  трансляція  відбувалася  під  час  проведення  конкурсу. Сам  конкурс  проводився  під  патронатом  Свентокшинського  воєвудства, освітлювали  подію  Radio Kielce, TVP 3, газета  Echo dnia.

Вітання  Софійці, велика  подяка  батькам та  викладачеві  Черсак  Галині  Василівні.

Шакірова  Н.П.