Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Структура  апарату селищної ради

Мирончук Віктор Павлович

5-11-31

Селищний голова

Латишева Любов Богданівна

5-12-31

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету

Лагазюк Наталія Василівна

5-11-31

Секретар селищної ради

Вільховий Михайло Ізидорович

 

Завідуючий відділом правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення

Заверцована Олена Іванівна

 

Спеціаліст з питань представництва в судових інстанціях та кадрової  роботи

Капаціла Іван Богданович

 

Спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Івасєчко Алла Богданівна

 

Державний реєстратор

Чубак Тетяна Костянтинівна

5-11-31

Завідувач  загальним відділом

Степась Галина Георгіївна

 

Спеціаліст з питань діловодства, обліку та реєстрації

Гаврилів Світлана Володимирівна

 

Головний спеціаліст із земельних питань, кадастру, охорони навколишнього середовища та будівництва

Януш Оксана Володимирівна

 

Спеціаліст-землевпорядник

Альбертович Юрій Ростиславович

 

Спеціаліст з питань комунальної власності,  житлово-комунального господарства та благоустрою території ОТГ

Паламарчук Любов Любомирівна

 

Завідувач відділом освіти

Кунька Ірина Євгенівна

 

Спеціаліст з питань діловодства та кадрової роботи відділу освіти

Дубчак Ірина Володимирівна

   

Мелюзіна Наталія Василівна

 

Завідувач фінансово-економічним відділом

Шиян Юлія Петрівна

 

Головний спеціаліст з питань економічного розвитку територій, залучення інвестицій ДФРР

Цпін Оксана Ярославівна

 

Головний спеціаліст (бюджет, доходи, видатки, податки і збори)

Бурлак Марія Михайлівна

5-12-31

В.о. головного бухгалтера

Тимчук Світлана Петрівна

 

Спеціаліст – бухгалтер

Гафійчук Тетяна Василівна

 

Спеціаліст – бухгалтер

Процик Галина Петрівна

 

Спеціаліст – бухгалтер

Маліновська Марія Володимирівна

 

Спеціаліст – бухгалтер

Старости

Волощук Василь Григорович

3-86-95

Староста с. Нивра

Ільєв Роман Володимирович

3-44-47

Староста с. Турильче

Паламар Василь Богданович

5-57-25, 5-57-47

Староста с. Іванків

Білик Тетяна Йосипівна

3-42-47

Староста с. Гуштин

Кійовська Галина Юріївна

3-63-17

Староста с. Лосяч

Керівники структурних підрозділів

Вараниця Мирослав Володимирович

 

Керівник Територіального медичного об’єднання

Міщенко Вячеслав Миколайович

 

Начальник Комбінату комунальних підприємств

Биць Вадим Борисович

 

Начальник Дочірнього підприємства «Благоустрій»

Шакірова Надія Петрівна

 

Керівник місцевого територіального об’єднання базової мережі закладів культури

Обслуговуючий персонал

Фурманов Андрій Михайлович

 

Водій

Вівчарик Алла Василівна

 

Техпрацівник (0,5 окладу)

Прибиральниця (0,5 окладу)

Місцева пожежна команда

Міщук Олег Петрович

 

Начальник МПК

Янюк Михайло Михайлович

 

Пожежник

Коцемір Сергій Вікторович

 

Пожежник

Горман Олександр Олександрович

 

Пожежник

Різуник Марян Іванович

 

Водій пожежного автомобіля

Маковський Олег Святославович

 

Водій пожежного автомобіля

Галайда Іван Михайлович

 

Водій пожежного автомобіля