Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

Голова Скала-Подільської громади

Ігор Лобода народився 1 березня 1963 року в селі Бурдяківці Борщівського району Тернопільської області. В 1979 році вступив до Камянець – Подільського індустріального технікуму. Після закінчення технікуму працював у колгоспі імені Василя Котика інструктором по спорту. Впродовж 1984-1986 років  проходив військову службу в Збройних Силах. Після служби в армії продовжив роботу в колгоспі. В 1990 році був обраний депутатом районної ради. Одружений, виховує 2-х дітей. З 2002 року 4 рази обирався Бурдяківським сільським головою. 23 листопада 2020 року за підсумками місцевих виборів обраний головою Скала-Подільської громади і з цього числа рішенням І сесії 8-го скликання селищної ради розпочав свої повноваження.