Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Молодіжний працівник - Youth Worker Ukraine

Сьогодні світ є більш взаємопов’язаним, ніж будь- коли раніше. Вдосконалення доступу до технологій і знань є важливим засобом обміну ідеями та розвитку інновацій. Проте жодні технології не зможуть замінити «живого» спілкування.
З цією метою 16.04.2019р. програма DOBRE «Молодіжний працівник» на волонтерських засадах провела Спартакіаду серед учнів закладів загальної середньої освіти Скала – Подільської ОТГ з настільного тенісу.
Мета цих змагань була не стільки перемога однієї чи іншої команди, школи, а зустріч, знайомство, обмін знаннями, подальша співпраця усіх учасників проекту.
Учасники ініціативної групи проекту «Волонтерська програма» вжили заходів для розвитку та популяризації волонтерської діяльності.
Однією із нагальних потреб сучасної молоді є реальне спілкування, а не віртуальне. Щоб його зміцнити і було проведено змагання із даного виду спорту. Це тільки початок подальшої співпраці молоді, волонтерів Скали – Подільської ОТГ.
Учасники змагань отримали масу задоволення від зустрічі, зав’язали дружні стосунки між сусідніми селами, обмінялися досвідом та готові до подальшої співпраці.