Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 54. Відділи, управління та інші виконавчі органи сільської, селищної, міської, районної у місті ради. Ст. 54 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР.

Ст. 54 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР


 

         Сільська, селищна, міська, районна у місті рада у межах затверджених нею структури і штатів може створювати відділи, управління та інші виконавчі органи для здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад. Організаційні засади реалізації повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад щодо здійснення державної регуляторної політики визначаються Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" .

{ Частина перша статті 54 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2388-VI від 01.07.2010 }

        Відділи, управління та інші виконавчі органи ради є підзвітними і підконтрольними раді, яка їх утворила, підпорядкованими її виконавчому комітету, сільському, селищному, міському голові, голові районної у місті ради.

      Керівники відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради призначаються на посаду і звільняються з посади сільським, селищним, міським головою, головою районної у місті ради одноособово, а у випадках, передбачених законом, - за погодженням з відповідними органами виконавчої влади.« повернутися до списку подій