Яка допомога виплачується після смерті посадової особи місцевого самоврядування?

Запитуйте-Відповідаємо

Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» передбачено,що у разі смерті особи в період перебування на службі в  органах місцевого  самоврядування або в період одержання пенсії у порядку, передбаченому цим Законом,  непрацездатним членам сім'ї  померлого годувальника,  які  були на його утриманні (при цьому дітям пенсія призначається незалежно  від  того,  чи  були  вони  на  утриманні годувальника),  призначається  пенсія у разі втрати годувальника в розмірі   70   відсотків   заробітку   годувальника   на    одного непрацездатного  члена  сім'ї  та  90 відсотків - на двох і більше членів сім'ї за наявності у годувальника стажу  служби  в  органах місцевого  самоврядування  та/або  державної  служби  не  менше 10 років.  До непрацездатних членів сім'ї належать особи, зазначені у статті   36   Закону  України  "Про  загальнообов'язкове  державне пенсійне страхування" ( 1058-15 ).

{  Статтю  21  доповнено  частиною  тринадцятою  згідно із Законом
N 1215-IV (