Скала-Подільська ОТГ за добровільне об’єднання територіальних громад

Для правових перешкод  щодо об’єднання територіальних громад,створення спроможних до розвитку громад не має жодних застережень, а стимули більш ніж переконливі. Це доводить  теперішній бюджет нашої громади, та в цілому громад що об’єднались, а також наші перші реалізовані  проекти. Хто дбає про добробут своєї громади,але все ще вагається на рахунок об’єднання той має можливість вивчити досвід своїх  сусідів які вже об’єднались. Сьогодні зволікати з прийняттям рішення вже не вигідно як з фінансової  так і з економічної точки зору. Уже не стоїть питання-варто об’єднуватись чи ні, а головне як і з ким об’єднуватись,щоб стати успішним, задоволеним  власним добробутом, комфортним та змістовним життям.

Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» визначено реальні покрокові етапи,що дають змогу практично уникнути будь-яких  примусових  обмежень волевиявлення  членів тих, чи інших громад.

Тож  питання добровільного об’єднання на даний час відшліфовані на законодавчому рівні  і наші юристи готові  кожній громаді, кожному пересічному громадянину  надати  консультативну допомогу у вирішенні питань пов’язаних з  можливостями об’єднатися на рівні законодавчих ініціатив.