Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Штатний розпис апарату виконавчого комітету селищної ради із змінами за рішеннями сесії селищної ради

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва посади

Посадовий оклад

  1.  

Мирончук Віктор Павлович

Селищний голова об’єднаної територіальної громади

5100

  1.  

Латишева Любов Богданівна

Заступник голови з питань виконавчого комітету

4700

  1.  

Лагазюк Наталія Василівна

Секретар селищної ради

4700

 

Загальний відділ

 

  1.  

Чубак Тетяна Костянтинівна

Завідуючий відділом

3300

  1.  

Степась Галина Георгіївна

Спеціаліст з питань діловодства, обліку та реєстрації

2200

 

Фінансово-економічний відділ

 

  1.  

Мелюзіна Наталія Василівна

Завідуючий відділом

3300

  1.  

Цпін Оксана Ярославівна

Головний спеціаліст (бюджет, доходи, видатки, податки і збори)

3250

  1.  

Шиян Юлія Петрівна

Головний спеціаліст з питань економічного розвитку територій, залучення інвестицій ДФРР

3250

  1.  

 

Спеціаліст-економіст

2200

 

Бухгалтерія

 

  1.  

Дубчак Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст - головний бухгалтер

3300

  1.  

Маліновська Марія Володимирівна

Спеціаліст-бухгалтер

2200

  1.  

Процик Галина Петрівна

Спеціаліст-бухгалтер

2200

  1.  

Тимчук Світлана Петрівна

Спеціаліст-бухгалтер

2200

  1.  

Гафійчук Тетяна Василівна

Спеціаліст-бухгалтер

2200

  1.  

Бурлак Марія Михайлівна

Спеціаліст-бухгалтер

2200

 

Соціально-гуманітарний відділ

 

  1.  

Атаманюк Світлана Іванівна

Спеціаліст з питань соціального захисту населення (пільги, субсидії)

2200

  1.  

 

Спеціаліст із соціальної роботи та питань реабілітації учасників бойових дій та воїнів АТО

2200

  1.  

 

Головний спеціаліст з питань медицини

3250

 

Відділ освіти

 

  1.  

Паламарчук Любов Любомирівна

Завідувач відділом

3300

  1.  

Кунька Ірина Євгеніївна

Спеціаліст з питань діловодства та кадрової роботи

2200

  1.  

 

Спеціаліст з інформаційно-аналітичного забезпечення

2200

  1.  

 

Головний спеціаліст у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту

3250

 

Відділ правового супроводу діяльності ОМС

та кадрового забезпечення

 

  1.  

Вільховий Михайло Ізидорович

Завідуючий відділом

3300

  1.  

Заверцована Олена Іванівна

Спеціаліст з питань представництва в судових інстанціях та кадрової роботи

2200

  1.  

 

Спеціаліст з консультативно-правового супроводу діяльності постійно діючих комісій виконкому та адміністративних комісій

2200

  1.  

Івасєчко Алла Богданівна

Державний реєстратор

2200

  1.  

Бачинська Ольга Вікторівна

Інспектор з праці

2200

 

Господарсько-земельний відділ

 

  1.  

Гаврилів Світлана Володимирівна

Головний спеціаліст із земельних питань, кадастру, охорони навколишнього природного середовища та будівництва

3250

  1.  

Януш Оксана Володимирівна

Спеціаліст-землевпорядник

2200

  1.  

Альбертович Юрій Ростиславович

Спеціаліст з питань комунальної власності, ЖКГ, благоустрою територій ОТГ

2200

  1.  

Капаціла Іван Богданович

Спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

2200

 

Старости

 

  1.  

Паламар Василь Богданович

Староста села Іванків

4700

  1.  

Ільєв Роман Володимирович

Староста села Турильче

4700

  1.  

Волощук Василь Григорович

Староста села Нивра

4700

  1.  

Білик Тетяна Йосипівна

Староста села Гуштин

4700

  1.  

Кійовська Галина Юріївна

Староста села Лосяч

4700

 

Керівники структурних підрозділів

 

  1.  

Вараниця Мирослав Володимирович

Керівник Територіального медичного об’єднання

3700

  1.  

Міщенко Вячеслав Миколайович

Начальник Комбінату комунальних підприємств

4600

  1.  

Биць Вадим Борисович

Начальник Дочірнього підприємства «Благоустрій»

5600

  1.  

 

Керівник місцевого територіального об’єднання базової мережі закладів культури

3300

 

Обслуговуючий персонал

 

  1.  

 

Техпрацівник (0,5 окладу)

800

  1.  

Вівчарик Алла Василівна

Техпрацівник (прибиральниця) 0,5 окладу

800

  1.  

Фурманов Андрій Михайлович

Водій

1600

  1.  

 

Начальник МПК

3632

  1.  

Янюк Михайло Михайлович

Пожежник

1600

  1.  

Коцемір Сергій Вікторович

Пожежник

1600

  1.  

Горман Олександр Олександрович

Пожежник

1600

  1.  

Міщук Олег Петрович

Пожежник

1600

  1.  

Різуник Марян Іванович

Водій пожежного автомобіля

1600

  1.  

Маковський Олег Святославович

Водій пожежного автомобіля

1600

  1.  

Галайда Іван Михайлович

Водій пожежного автомобіля

1600

  1.  

 

Водій пожежного автомобіля

1600



« повернутися до списку подій