Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

На прохання військовослужбовців, які служать за контрактом. Шановні військовослужбовці!

На прохання військовослужбовців, які служать за контрактом.

Шановні військовослужбовці!

 

    На Ваші звернення роз’яснюємо Вам право військовослужбовців на відпустки та порядок надання таких відпусток та відкликання з них.

    Військовослужбовцям, крім військовослужбовців строкової служби, надаються щорічні основні відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та надання грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення. Тривалість щорічної основної відпустки для військовослужбовців, які мають вислугу в календарному обчисленні до 10 років становить 30 календарних днів; від10 до 15 років-35 календарних днів; від 15 до 20 років-40 календарних днів; понад 20 років - 45 календарних днів. Час для проїзду до місця проведення зазначеної відпустки і назад не надається. Святкові та неробочі дні при визначенні тривалості щорічних основних відпусток не враховуються.

   В особливий період під час дій воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більше як 10 календарних днів.

   Надання військовослужбовцям інших видів відпусток, крім відпусток військовослужбовцям-жінкам у зв’язку з вагітністю та пологами,для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,а в разі якщо дитина потребує домашнього догляду - тривалістю, визначеною в медичному висновку,але не більше як до досягнення нею шестирічного віку, а також відпусток у зв’язку з хворобою  або для лікування після важкого поранення за висновками військової лікарської комісії припиняється.

(Зміни від 22.05.2018 до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей).

 

Начальник відділу правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення.

 

М.І.Вільховий

 « повернутися до списку подій