ПЛАН навчання кандидатів на заміщення вакантної посади

Назва заходів

Термін

Вивчення загальних засад Конституції України

Травень

1.

Вивчення основних вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (граничний вік служби в ОМС, присвоєння рангів, підстави надання відпустки працівникам ОМС, порядок прийняття присяги, основні права осіб місцевого самоврядування)

Травень-Червень

1.

Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі оборонної роботи (нормативні акти якими передбачено дані повноваження)

1.

Законодавчі акти, що регламентують військову службу (що включає підготовку громадян України до військової служби і чим це передбачено, орган що встановлює структуру військового резерву людських ресурсів, основні причини неприбуття до призивних дільниць у термін, установлений військовим комісаріатом, вивчення питання право на відстрочку громадянам призовного віку, мобілізаційні заходи в ОМС)

1.

Конфлікт інтересів в органах місцевого самоврядування (виникнення умов, що сприяють конфлікту інтересів та його запобігання)

Начальник відділу правового

супроводу діяльності органів