Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Щодо встановлення меж земельних ділянок та їх закріплення межовими знаками

Відділ правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення інформує про зміни  встановлення меж земельних ділянок та їх закріплення межовими знаками

Внесено зміни до Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками.

Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельних ділянок або проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

Для закріплення меж земельної ділянки на вибір замовника використовуються 3 (раніше–1)

види межових знаків:

- конструкція, яка складається з 3-4 простих металічних  деталей;

- металева труба діаметром 3-7 см висотою 80-100 см з привареною у верхній частині металевою пластиною для написів;

- дерев`яний стовп діаметром не менше 10 см висотою не менше 100 см з хрестовиною у нижній частині та верхньою основою 15х15 см і висотою 20 см, у верхній частині – виріз для написів.

Кожний межовий знак має номер, що складається з 14 (раніше – 10) символів та наноситься виконавцем на межовий знак фарбою, що не змивається.

Крім того, визначено, що межові знаки не встановлюються у поворотних точках меж земельних ділянок, які надані для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування лінійних об`єктів: споруд опорних конструкцій повітряних ліній електропередачі, радіорелейних ліній та ліній зв`язку.

Організацію постачання межових знаків 1 виду територіальним органам Держземагентства забезпечує визначене Держземагентством на конкурсних засадах держпідприємство, що належить до сфери його управління. Межові знаки 2 та 3 видів виготовляються замовниками або виконавцями самостійно.« повернутися до списку подій