Правові аспекти, консультативно-інформаційні питання та кадрова робота

Відділ правового супроводу діяльності органу місцевого самоврядування та кадрового забезпечення виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради продовжує інформаційну рубрику: «Закон - це запорука ефективного та сталого розвитку об’єднаної територіальної громади».

- Надаємо кваліфіковану правову допомогу з будь-яких питань та працюємо на результат жителів громади, стараємось заощадити їхній час та матеріальні блага.

- Надання юридичних та інших послуг є однією з основних сфер нашої діяльності.

До переліку наших послуг входить:

• надання консультацій правового характеру;
  • підготовка юридичних документів, статутів, положень, складання проектів договорів;
  • надання допомоги у формуванні заяв, звернень, клопотань та інших;
  • консультації з питань охорони праці;

В тому числі здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державна реєстрація фізичних і юридичних осіб підприємців.

Працюємо щоденно з 08.00 до 17.00 год. Обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. Вихідний Субота, Неділя.

Керівник відділу Вільховий Михайло Ізидорович – освіта вища юридична, стаж роботи за фахом – 31 рік.

Спеціаліст з представництва в судових інстанціях та кадрової роботи Заверцована Олена Іванівна – освіта вища юридична, стаж роботи за фахом – 2 роки.

Інспектор  праці Бачинська Ольга Вікторівна – освіта вища технологічна.

Державний реєстратор Івасєчко Алла Богданівна – освіта вища юридична, стаж роботи за фахом – 3 роки.

Порядок призову на військову службу офіцерів у 2017 році

Дата створення: 00:15 01.02.2018

Міністр оборони підписав наказ про призов офіцерів запасу. КОГО ПРИЗВУТЬ?

Щодо надання відпусток

Дата створення: 00:14 01.02.2018

Право на спадкування

Дата створення: 00:13 01.02.2018

Правила благоустрою

Дата створення: 00:13 01.02.2018

До уваги молоді призовного віку!

Дата створення: 00:12 01.02.2018