Поблизу села Бережанка виявлено загиблу рибу

02 серпня в селищну раду поступила усна заява від мешканця громади про те, що в річці Збруч поблизу села Бережанка виявлено загиблу рибу у значній кількості. Посадовими особами місцевого самоврядування  про даний факт зразу ж було письмово повідомлено відповідні контролюючі служби.

На місце події оперативно виїхала комісія у складі дільничного інспектора поліції, представників селищної ради, Державної екологічної інспекції в Тернопільській області та Держспоживслужби.

На даний час встановлюється причина загибелі риби. Відділ інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Тернопільській області взяв проби води. У Борщівському відділенні поліції розглядається питання про порушення кримінального провадження за встановленим фактом.

Вільховий М.