Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Участь Скала-Подільської ОТГ у фестивалі громад Тернопільщини

 

15 вересня у Теребовлянській громаді за підтримки програми USAID DOBRE відбувся Фестиваль громад Тернопільщини. Скала-Подільська ОТГ також була учасником цього заходу.

 

 

Упродовж фестивалю кожна із 18  ОТГ демонструвала  досягнення  у контексті впровадження інструментів участі жителів у розвитку громади, ділилась своїми ініціативами співпраці влади і громадськості, активізації молоді, а також прикладами використання інструментів доброчесності.

 

 

 

 

Для учасників діяли різні локації проектів, які Теребовлянська громада реалізувала разом із програмою DOBRE. Велосипеди на прокат від туристично-інформаційного центру, інформаційна студія нещодавно створеного медіа-центру, вуличний кінотеатр та мультимедійний воркшоп комп’ютерної школи Dо_IT.

 

 

Представники кожної ОТГ колективно складали карту громад Тернопільщини.

 

 

 

У рамках фестивалю кращі громади, які перемогли у конкурсі ефективного використання механізмів участі громадян у місцевому врядуванні та за досягнення у рамках реалізації компоненту залучення громадськості, нагородили грамотами та цінними подарунками. Приємно те, що було відзначено і нашу Громадську організацію «Фортеця добродійності».

 

Наприкінці усі учасники фестивалю переглянули відеоролик «Порадник майбутнього» про дієві інструменти участі в кожній об’єднаній територіальній громаді.

 

Більше інформації можна переглянути    ТУТ    і     ТУТ.

 

 

 

Чубак Т.« повернутися до списку новин