Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

До уваги осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування!!!

Дата: 19.03.2020 09:38
Кількість переглядів: 183

Відповідно до розділу XIII Прикінцевих положень Закону України "Про запобігання корупції" пунктом 2-1 перенесено термін подання е-декларації:

- декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які відповідно до статті 45 цього Закону подаються за минулий рік до 1 квітня, у 2020 році суб’єкти декларування подають до 1 червня.

Суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену абзацом першим частини другої статті 45 цього Закону, або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані відповідно до статті 52 цього Закону у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період".

М. Вільховий