Ринки знову закривають

Шановні громадяни та учасники ринкових відносин…

Скала – Подільська селищна рада інформує про те, що Міністерством охорони здоров’я України, Головним державним санітарним лікарем України, Постановою № 9 від 13.04.2020 року у зв’язку з наявними фактами порушення протиепідемічних заходів при здійснені торгівлі на ринках визнано такою, що втратила чинність Постанова МОЗ Головного  Державного санітарного лікаря  України від 30 березня 2020 року №5 “Щодо протидії поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі”.

Постанова № 9 набрала чинності з 14 квітня 2020 року.

Отже на ринках Скали-Подільської, с.Турильче  починаючи з 15 квітня забороняється будь-яка торгівля як харчовими так і промисловими товарами. Такі порушення будуть фіксуватись місцевою поліцією, органами місцевого самоврядування, та  іншими органами і вживатимуться  певні заходи у вигляді штрафних санкцій відповідно до чинного законодавства.

Михайло Вільховий