Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

Селищна рада продовжує інформувати про нові підтверджені випадки COVID-19 в Тернопільській області , в тому числі Скала - Подільської ОТГ

Дата: 04.05.2020 09:54

Шановні жителі громади!

Україна готується до режиму пом’якшення карантинних вимог, які можливо на  поточному тижні будуть впроваджені в повсякденне життя, яким жили  українці до карантину. Десь цей процес займає уже досить тривалий період, що змушує нас обмежувати свої життєві потреби. Але лише наше терпіння, наша витримка може дати позитивний результат і з цією метою просимо ще потерпіти - залишайтесь по можливості вдома, дотримуйтесь елементарних правил карантину, одівайте маски при відвідування тих, чи інших закладів, в тому числі закладів торгівлі, при спілкуванні з друзями, та інше. Не забувайте. що коронавірус може привести до тяжких наслідків. Перш ніж прийняти будь-яке рішення пов’язане із порушенням правил карантину зважте на  наслідки, адже наше життя і здоровя, залежить в основному  від нас.

Бережіть себе, близьких, друзів і Україну.

"Станом на 03 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 868 випадках діагноз лабораторно підтверджений (812 випадків - дорослі, 56 випадків - діти), з них 15 летальних. Видужало 127 осіб .

За попередню добу проведено 318 досліджень, підтверджено вперше 45 випадків зараження вірусом COVID-19.

Географія поширення нових випадків:

м. Тернопіль (7 осіб).

Гусятинський район (1 особа): м. Копичинці – 1

Заліщицький район (1 особа): смт. Товсте – 1

Кременецький район (28 осіб): м. Кременець – 1Ж; м. Почаїв – 7; с. Башуки – 14; с. Весела – 2; с. Старий Почаїв – 3; с. Старий Олексинець – 1

Підволочиський район (2 особи): с. Гнилички – 1; с. Гнилиці – 1

Шумський район (2 особи): с. Малі Загайці – 2