ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19 СТАНОМ НА 8 ТРАВНЯ

До уваги громадян

Скала-Подільська селищна надає чергову інформацію щодо поширення корона вірусу на території області, району та громаді.

Відповідно до рішення уряду з 11 травня вступають в дію деякі послаблення карантинних вимог на території України. Але на сьогоднішній день,ще напевне зарано розслаблятись, адже обсяги росту поширення COVID-19 досить суттєві,що потребує подальшого дотримання тих, чи інших обмежень,які можливо і стримують реальне розповсюдження пандемії, в тому числі на території нашої громади.

Уже в котре селищна рада просить всіх дотримуватись елементарних правил карантину, а саме ходити в захисних масках, мити частіше руки, не торкатися обличчя руками,керівникам торгівельних закладів, та інших забезпечити всі необхідні умови для подальшого відвідування цих закладів. Керівникам ринку необхідно вести контроль за утворенням стихійних ринків,адже вина в даному питанні покладається саме на них, тому що вищевказані керівники не змогли  відкрити ринки, забезпечуючи  певні карантинні вимоги. Ми жителі громади як ніхто повинні пам’ятати, що наше здоров’я в наших руках і зараз в дні вшанування пам’яті жертвам другої світової війни необхідно залишатись вдома, утриматись від масових виїздів на природу, а саме вдома в колі своєї сім’ї згадати минуле, бо напевне немає такої родини яка б не зазнала болі війни. Святкувати нам українцям ще зарано адже війна для нас ще не закінчилась,на Сході гинуть наші брати, сестри, батьки і діти. Тож бережіть себе і Україну.

Люблю тебе, мій отчий, рідний краю

Я ж виріс тут на берегах славетного Збруча

Я, вірю в Бога й впевнено надію маю

На кращу долю всім, на краще майбуття.

Так станом на 08 травня 2020 року підтверджено 8 випадків зараження вірусом COVID-19.

м. Тернопіль (3 особи).

Шумський район (3 особи):

м. Шумськ – 1

с. Сураж – 1

с. Забара – 1

Збаразький район (1 особа):

с. Базаринці – 1

Монастириський район (1 особа):

с. Заставці – 1

Михайло Вільховий