КАРАНТИН В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ ДО 22 ЧЕРВНЯ, АЛЕ З ПОСЛАБЛЕННЯМИ

Карантин в Україні продовжили до 22 червня, але зробили його адаптивним (регулювання ОМС процесів посилення або послаблення карантинних заходів). Таке рішення 20 травня прийняв Кабінет міністрів своєю Постановою № 392 від 20.05.2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, і етапів ослаблення протиепідемічних заходів».

Відповідно до рішення уряду від сьогодні у тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більш ніж 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менш ніж 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше ніж 50%) в лікарнях, відновлюється робота громадського транспорту. З 25 травня має бути відновлена робота дитячих садків.

Відтак, із 22 травня у цих регіонах дозволяється проведення спортивних заходів до 50 осіб та без глядачів (заходи понад 50 осіб погоджуються з МОЗ), проведення релігійних заходів (не більше однієї особи на 10 метрів квадратних), відновлює роботу міський (окрім метрополітену), приміський та внутрішньообласний транспорт, дозволена діяльність готелів (без ресторанів). Вже із 25 травня заплановане відкриття роботи метро і буде дозволене відвідування дошкільних закладів.

Однак незмінними залишаються протиепідемічні заходи:

• Соціальна дистанція
  • Масковий режим
  • Регулярна дезінфекція

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 22 травня в Україні 20148 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 588 летальних, 6585 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 442 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 824 випадки;
Хмельницька область — 299 випадків;
Чернівецька область — 2905 випадків;
Черкаська область — 383 випадки;
Чернігівська область — 119 випадків.

ЗВЕДЕНІ ДАНІ ПО БОРЩІВСЬКОМУ РАЙОНІ 10:00 22 травня:
     За вчорашню добу нових підтверджених випадків на COVID-19 - немає.
В інфекційному відділенні з підозрою на COVID-19 знаходиться - 1 людина.
Тому офіційно усіх зареєстрованих випадків на COVID-19 - 13.

По населених пунктах:
Борщів - 5 випадків (5 - одужали);
Висічка - 1 випадок (1- одужав);
Михалків - 1 випадок (1 - одужав);
Вільховець-1 випадок (1-одужав);
Більче-Золоте - 4 випадки (3-одужали);
Іване-Пусте -1 випадок (1-одужав).

Станом на сьогодні на території Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади осіб хворих на Covid-19 не виявлено.

Михайло Вільховий