Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

Дорогі краянки!

Дата: 10.05.2024 11:02

Фото без опису

Щороку в другу неділю травня ми відзначаємо День матері, коли довкола буяє розмай та чарують зір квіти. Це свято – вияв любові та поваги до тих, хто подарував нам життя.

Материнство ‒ безцінний дар, вічне джерело людського буття, основа сім'ї та роду. Немає дорожчої і ріднішої людини, ніж мама, яка дала нам життя, навчає мудрості і благословляє на добрі справи та починання.  Саме мудрі і добрі материнські настанови є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов ‒ надійним оберегом.

Нині, у важкий час російської агресії проти України, материнське серце болить за усіх, хто боронить нашу землю від зазіхань підступного ворога. Земний уклін усім матерям, чиї сини і доньки захищають територіальну цілісність України. Самовідданість, героїзм і мужність ваших дітей ‒ це, насамперед, ваша заслуга.

У цей святий для кожного з нас день низько вклоняємося й щиро дякуємо вам, дорогі  матері, за ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.

Нехай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Господнього благословення вам і вашим родинам!

З повагою ‒ селищний голова Ігор ЛОБОДА