Дорогі матері! Любі жінки!

Щороку в другу неділю травня ми відзначаємо День матері, коли довкола буяє розмай та чарують зір квіти. Це свято – вияв любові та поваги до тих, хто подарував нам життя.
Материнство ‒ безцінний дар, вічне джерело людського буття, основа сім'ї та роду, першооснова духовності. Немає дорожчої і ріднішої людини, ніж мама, яка дала нам життя, навчає мудрості і благословляє на добрі справи та починання. Саме мудрі і добрі материнські настанови є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов ‒ надійним оберегом.
Нині, у важкий час російської агресії проти України, материнське серце болить за усіх, хто боронить нашу землю від зазіхань підступного ворога. Земний уклін вам, дорогі матері, чиї сини і доньки захищають територіальну цілісність України. Самовідданість, героїзм і мужність наших захисників ‒ це, насамперед, ваша заслуга.
У цей особливий для кожного з нас день низько вклоняємося й щиро дякуємо вам, дорогі матері, за ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей та онуків ваші нескінченні турботи, витримка, любов і відданість. Господнього благословення вам та доземний уклін!
Селищний голова Ігор ЛОБОДА
