Шановні мешканці територіальної громади!

Дата: 31.05.2026 08:00
Кількість переглядів: 82

Фото без опису

      Щиро вітаю вас зі світлим величним  святом -  Зіслання Святого Духа!

Сьогодні ми святкуємо той день, коли Бог - Отець зійшов до людей у вигляді Святого Духа, щоб бути з нами, підтримувати нас і вести по життю. Для українців це свято важливе, адже воно є символом спокою, любові, злагоди та миру, надихає нас бути незламними та сильними. Сьогодні разом з усією країною та світом молимося за перемогу над ворогом, за яку жертовно борються наші захисники та захисниці.

    Тож нехай Дух Святий надихає усіх нас на добрі справи, відганяє нещастя і наставляє на правильну дорогу, а  Бог - Син надає підтримку та опору в  кожну хвилину життя.

   Серед  українських традицій є одна,  пов’язана з прославлянням всякого зілля  у цей період: вітами липи, ясена чи клена, гостролистом татарського зілля та інших трав, що мають лікувальну силу, напередодні Свята Трійці клечали оселі. Вважали, що цього дня трави мають найбільшу оздоровчу  силу та допомагають людям.

    Здоровя усім міцного бажаю, сімейної радості, благополуччя та миру!          

   

      Селищний  голова                                  Ігор ЛОБОДА

 


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь