День працівників освіти

Дата: 29.09.2017 15:43

28 вересня 2017 року в Скала-Подільському Будинку культури відбулося свято – День працівників освіти навчальних закладів  – під назвою «Учительський вернісаж» .     З вітальним словом щодо Дня вчителя виступили селищний голова Мирончук В.П., який нагородив грамотами керівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільного навчальних закладів; народний депутат Барна О. С., який вручив грамоту Верховної ради України директору  Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Дорож Н. В.

Відбулося нагородження вчителів за творчі успіхи і досягнення. Окремо виділили категорію молодих вчителів, вручивши їм пам’ятні подарунки та побажавши  легкої і плідної праці.

Під керівництвом  Кульчицької Н.М. святу надав урочистості  музичний супровід ансамблю Будинку культури «На долоні» (кер. С. Кульчицький); солісти Ірина Корецька та Алла Собіщанська; зразковий аматорський танцювальний колектив «Едельвейс» (кер О. Тимофієва), учасники гуртка художнього читання (кер. Н. Кульчицька), вокальний ансамбль Скала-Подільської дитячої музичної школи «Дзвіночок» (кер. І. Івасєчко), педагогічні та учнівські колективи Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (  директор      Дорож Н.В.), Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів ( директор Ющишин О.Д.), Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  ( директор Пакуляк І.Я.),  Гуштинської  ЗОШ  І-ІІступенів  ( директор    Лань Т.Я.),  Лосяцької  ЗОШ  І-ІІ  ступенів  ( директор Шупенюк О.В.), Ниврянського НВК (директор Бойко Л.Я.), Турильченського НВК (директор Граблюк Л.П.).