Звіт селищного голови про проведену роботу за 2016 рік

І. Адміністративно-територіальний устрій, стан розвитку об’єднаної територіальної громади.

Скала - Подільську ОТГ утворено  17 липня 2015 року.

Загальна площа об’єднаної територіальної громади – 149, 900 тис. га.

До Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади входить 12 населених пунктів: смт.Скала-Подільська, с.Нивра, с.Залуччя, с.Турильче, с.Вербівка, с.Підпилип’я, с.Іванків, с.Гуштинка, с.Бережанка, с.Трійця, с.Гуштин, с.Лосяч.

Площа  – 15,238 тис. га території; 12,684 га -сільськогосподарські угіддя,  2,206  тис. га  – ліси.

Протягом 2016 року селищною радою проведено сесійних 18 засідань, на яких прийнято 525 рішень. Переважна частина прийнятих рішень – це земельні питання та питання бюджету. При раді працює чотири комісії. Найбільше засідань провела постійна комісія з питань соціально-екномічного розвиту, фінансів та бюджету та комісія з питань використання земель, розвитку, комунального господарства, нерухомої власності і будівництва.

В 2016 році утворено Скала-Подільське територіальне медичне об’єднання, відділ освіти та місцеву пожежну команду.

Селищним головою видано 375 розпоряджень з питань регулювання трудових відносин та інше.

Виконавчим комітетом проведено 13 засідань, на яких прийнято 174 рішення. Відповідно до рішень було виділено матеріальних допомог на суму 126800 грн. Із них:

• матеріальна допомога учасникам АТО – 28000 грн. (28 осіб)
  • матеріальна допомога на поховання – 4800 грн. (6 осіб по 800 грн.)
  • матеріальна допомога у зв’язку з важким матеріальним становищем – 1200 грн.
  • матеріальна допомога у зв’язку з  пожежею – 2000 грн.
  • стипендії учням, які зайняли призові місця по олімпіадах – 7000 грн.
  • до Дня матері – 6000 грн.
  • інвалідам ВВВ – 2100 грн.
  • Матеріальна допомога ліквідаторам аварії на ЧАЕС – 5400 грн.
  • до Дня захисту дітей – 5000 грн.
  • учасникам визвольних змагань – 3500 грн.
  • до Дня захисника України учасникам АТО  - 25600 грн.
  • до Дня людей з інвалідністю – 15900 грн.
  • до 100-річного ювілею – 1000 грн.
  • до свята Миколая (на подарунки дітям учасників бойових дій, дітям-сиротам та дітям з інвалідністю)-2500 грн.

Також звільнено від батьківської плати за  харчування малозабезпечені, багатодітні сім’ї, сім’ї учасників бойових дій.

Протягом 2016 року виконавчим комітетом видано 6000 довідок інформаційного характеру. Надано послуги з вчинення нотаріальних дій 705 громадянам. Зареєстровано 50 народжень, 160 смертей, 19 шлюбів.

Протягом 2016 року до селищної ради надійшло 886 звернень громадян, у тому числі 632 письмових та 209 усних.

Із них - 8 повторних звернень, кількість колективних звернень - 54, під якими підписалося 700 осіб. Найбільше колективних звернень надійшло з питань ремонту вулиць населених пунктів, поточного ремонту комунальних будинків, видалення аварійних дерев, проведення водопостачання в селищі. За цими зверненнями заявникам надані відповідні роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про звернення громадян» усі звернення, які надходили до селищної ради, розглядалися в передбачені законом терміни. З усіх звернень вирішено позитивно 766, роз’яснено згідно з чинним законодавством 105, направлено для розгляду за належністю 15 звернення.

Серед авторів звернень переважають найменш соціально захищені категорії населення (пенсіонери, безробітні). Цю категорію громадян найбільше турбують питання соціального захисту, надання субсидії, оплата за житлово-комунальні послуги тощо.

Найбільш важливими проблемами, які турбують мешканців громади, - це питання соціального захисту населення (25%), комунального господарства та житлової політики (15%), екології та природних ресурсів (4 %), забезпечення дотримання законності та правопорядку (3%).

За звітний період надійшло 412 заяв щодо вирішення земельних питань, що становить 47 % від усіх звернень. Найбільша кількість звернень щодо аграрної політики та земельних відносин надійшла від жителів села Турильче. Дані питання розглядались комісійно та на засіданні сесії селищної ради.

Селищним головою взято під особистий контроль розгляд письмових звернень та забезпечується першочерговий особистий прийом пільгових категорій. Так 2016 року до селищної ради звернулося  14 інвалідів І,  ІІ, ІІІ групи, 171 учасників війни та бойових дій, 77 - членів багатодітних сімей та одиноких матерів, 25 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильсьької катастрофи.

Селищним головою, заступником голови та керівником юридичного відділу проводилися особисті та виїзні прийоми громадян в населених пунктах громади.

Слід зазначити, що працівники виконавчого комітету вимогливо ставляться до виконання даних доручень при розгляді питань, які порушуються громадяни. За потребую спеціалісти забезпечують розгляд звернень з виїздом на місце.

Адміністративна комісія розглянула 31 протокол, в результаті на порушників накладено штрафи на суму 3425 грн., частину з яких стягнено, а інші передано у виконавчу службу для примусового стягнення.

Протягом 2016 року проведено конкурси на заміщення вакантних осіб у фінансово-економічний відділ, відділ освіти, загальний відділ.

Читати повністю.