Перелік договорів про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Скала-Подільська

Договір  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Скала-Подільська від 14 березня 2018 року №8.

Договір  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Скала-Подільська від 21.03.2018 року №9.

Договір  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Скала-Подільська від 02.07.2018 року №10.

Договір  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Скала-Подільська від 02.07.2018 року №11.

Договір  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Скала-Подільська від 17.12.2018 року №12.

Договір  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Скала-Подільська від 17.02.2018 року №13.

Договір  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Скала-Подільська від 02.01.2019 року №14.

Договір  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Скала-Подільська від 20.03.2019 року №15.