На обговорення громади

Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ  «Про порядок  здійснення оцінки впливу на довкілля».

-Ставки місцевих податків та зборів на 2020 рік.

Комплексна програма розвитку  фізичної  культури  і  спорту на  території  Скала-Подільської селищної   ради на  період  2019-2021 роки.

-ПРОГРАМА соціального захисту та матеріальноїпідтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,на 2019-2021роки.

- Цільова соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2021 роки об'єднаної територіальної громади Скала-Подільської селищної ради.

-ЦІЛЬОВА КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА захисту населення і території Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 рік.

-Програма забезпечення проведення призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Скала-Подільської  об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

-Програма проведення заходів,направлених на запобігання  та ліквідацію  африканської чуми свиней по Скала –Подільській ОТГ у Борщівському районі на 2019 - 2020 рік.

-Реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів Тернопільська область.

До вашої уваги для обговорення та пропозицій проекти рішеннь сесії

Скала-Подільської селищної ради сьомого скликання

1. План соціально-економічного та культурного розвитку Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2019 роки

2. Програма соціальної підтримки малозахищених верств населення на 2018-2019 роки та заходи програми

3. ПРОГРАМА забезпечення проведення призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Скала-Подільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

4. Про селищний бюджет на 2018 рік

- Додаток №5

- Додаток №6

- Додаток №7

5. Доходи Скала-Подільської селищної ради на 2018 рік

6. Розподіл видатків Скала-Подільської селищної ради на 2018 рік

7. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік за №1017/26-2017 року

- Додаток №3

8. Про доповнення  до  Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Скала-Подільської  об‘єднаної  територіальної  громади  на 2018 - 2019 роки

9. Про затвердження Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги, встановлення надбавок до посадових осіб окладів для посадових осіб місцевого самоврядування Скала-Подільської селищної ради, керівників комунальних підприємств та установ

- Додаток

10. Про внесення змін до селищного бюджету  на 2018 рік  за № 1017 /26-2017 року

- Додаток

11. Програма проведення заходів, направлених на запобігання  та ліквідацію  африканської чуми свиней по Скала –Подільській ОТГ у Борщівському районі на 2018 -2020 р.р.

12. ПРОЕКТ СТАТУТУ КОМУНАЛЬНОГО  НЕКОМЕРЦІЙНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «СКАЛА – ПОДІЛЬСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» СКАЛА – ПОДІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

13. ПРОЕКТ Про внесення змін до селищного бюджету  на 2018 рік за № 1017/26-2017 року

14. Про зняття з балансу Скала-Подільського ККП багатоквартирних будинків.

15.  Про приведення у відповідність посад штатного розпису апарату виконавчого комітету селищної ради, перейменувавши посади завідувачів відділу на начальників відділу та встановлення посадового окладу державному реєстратору.

16.  Про  порядок розміщення та визначення розміру плати за  користування місцями, які   надаються  розповсюджувачам реклами для розташування рекламних конструкцій та встановлення орендної плати  за  рекламні  конструкції,   які перебувають  у  комунальній  власності ОТГ і надаються в оренду.

17.   Про  внесення доповнення  до  Положення  про старосту сіл  Скала-Подільської  об’єднаної територіальної  громади, затвердженого  рішенням  сьомої  сесії  селищної ради від 11.07.2016 року  № 309/7-2016.

18. Розподільчий баланс (звіт про фінансовий стан) Скала-Подільського ТМО

сторінка 1