Правові аспекти, консультативно-інформаційні питання та кадрова робота

Відділ правового супроводу діяльності органу місцевого самоврядування та кадрового забезпечення виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради продовжує інформаційну рубрику: «Закон - це запорука ефективного та сталого розвитку об’єднаної територіальної громади».

- Надаємо кваліфіковану правову допомогу з будь-яких питань та працюємо на результат жителів громади, стараємось заощадити їхній час та матеріальні блага.

- Надання юридичних та інших послуг є однією з основних сфер нашої діяльності.

До переліку наших послуг входить:

• надання консультацій правового характеру;
  • підготовка юридичних документів, статутів, положень, складання проектів договорів;
  • надання допомоги у формуванні заяв, звернень, клопотань та інших;
  • консультації з питань охорони праці;

В тому числі здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державна реєстрація фізичних і юридичних осіб підприємців.

Працюємо щоденно з 08.00 до 17.00 год. Обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. Вихідний Субота, Неділя.

Керівник відділу Вільховий Михайло Ізидорович – освіта вища юридична, стаж роботи за фахом – 31 рік.

Спеціаліст з представництва в судових інстанціях та кадрової роботи Заверцована Олена Іванівна – освіта вища юридична, стаж роботи за фахом – 2 роки.

Інспектор  праці Бачинська Ольга Вікторівна – освіта вища технологічна.

Державний реєстратор Івасєчко Алла Богданівна – освіта вища юридична, стаж роботи за фахом – 3 роки.

Податок на нерухоме майно

Дата створення: 15:03 20.04.2018

Робота за сумісництвом

Дата створення: 15:48 23.03.2018

На Ваші прохання,щодо заборони роботи за сумісництвом наші юристи роз’яснюють порядок у відповідності до Постанови КМУ

Правоий статус та деталі  служби в органах місцевого самоврядування

Дата створення: 16:49 24.02.2018

На Ваше прохання кадровики роз’яснюють правоий статус та деталі  служби в органах місцевого самоврядування

Як домогтися повернення боргу?

Дата створення: 15:38 02.02.2018