Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Нарада керівників закладів культури Скала-Подільської ОТГ

      

    18 квітня 2018 року відбулась чергова інформаційна виробнича нарада керівників закладів культури, під час якої було обговорено ряд важливих питань щодо організації діяльності клубних закладів об’єднаної територіальної громади.

       У ході заходу були висвітлені питання про планування культурно-мистецьких заходів у закладах культури на черговий квартал поточного року, про стан протипожежної та техногенної безпеки, підготовку до проведення ремонтних робіт.

    На нараді обговорили актуальне питання щодо впровадження в роботу інновацій, модернізації закладів культури шляхом пошуку додадкового фінансування. Також розглянули питання надання платних послуг закладами культури, організації творчих звітів колективів закладів культури (протягом року), питання виконавської дисципліни та дотримання кошторису закладів культури за споживання електроенергії. 

       Відбувся перегляд  документального фільму " Нескорене Надзбруччя . Національно - визвольна боротьба ОУН та УПА в повоєнні роки за матеріалами усної історії Скала-Подільської громади " - керівник Оксана Ундерко.

       Нарада пройшла в конструктивній та позитивній атмосфері. 

Кульчицька Н.М.- керівник Скала-Подільського Будинку культури

     

     « повернутися до списку новин