Голодомор: помста за свободу, помста за революцію

Дата: 23.11.2018 10:36

В рамках проведення заходів Скала-Подільської ОТГ щодо відзначення 85-х роковин Голодомору в Україні, 23 листопада 2018 року, в Скала-Подільському Будинку культури відбувся вечір-реквієм «Голодомор: помста за свободу, помста за революцію».

Гуртківці «Перлина Надзбруччя» ( керівник Наталія Кульчицька) Скала-Подільського БК виконали літературну композицію “Голодомору сльози і могили”.

До учасників заходу звернувся із молитвою настоятель Скала-Подільської УГКЦ Василь Германюк, закликавши усіх присутніх помолитися та запалити лампадки пам’яті.

Під час вечора-реквієму вчителем історії Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів Оксаною Ундерко була проведена історична конференція «Погляд на голодомор 1932-1933 років за Збручем очима жителів Борщівщини» у супроводі мультимедійної презентації. Учні тієї ж школи Греськів Михайло, Міщенко Максим, Мазур Богдана та Андрущак Авеліна доповнили розповідь  додатковою інформацією на дану тематику.

Завершився захід виконанням пісні «Свіча» ансамблем “Гармонія” Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» ( керівник Олеся Москавлюк).