Участь у всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв “Зимові візерунки”

Дата: 12.02.2019 16:52

У гірськолижному курорті “Сонячна долина”, що в с. Бояни Чернівецької області проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Зимові візерунки”, на який прибуло понад 80 колективів з різних куточків України, які представели 149 номерів номінаціях: хореографія, вокал, інструментальний та оригінальний жанри, театральний, художнє читання.

Оцінювали виступ учасників зіркові члени журі, серед яких заслужені діячі мистецтв України, фіналісти “ Х-Фактор”.

Учасники творчого об’єднання аматорів культурного дійства Скала-Подільського Будинку культури, а саме зразковий аматорський ансамбль танцю “Едельвейс” та гурт “На долоні”- С. Кульчицький, Н. Гоцак, О. Боднарчук отримали:

- І місце в номінації “Оригінальний жанр”;

- ІІ місце в номінації “хореографічне мистецтво” (естрадний танець), змішана категорія;

Переможці отримали дипломи, кубки, медалі та пільгові квитки на катання сноутюбінг, якими скористалися після виступу.

Яскравим завершенням свята стало нагородження переможів та виступ членів журі - Олександра Павліка, Сергія Костецького, Катерини Бєлявської, Юліани Купцової.

Поїздка на конкурс відбулася за ініціативи директора Скала-Подільського Будинку культури Н. Кульчицької та підтримки батьків.

Н.Кульчицька