ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ВІКНА У НИВРЯНСЬКОМУ НВК «ЗНЗ І - ІІ СТУПЕНІВ - ДНЗ «СОНЕЧКО»

Дата: 13.03.2020 13:39

Одним із важливих кроків місцевої влади є продовження напрямку щодо покращення матеріальної бази закладів освіти, зокрема заміна старих дерев’яних вікон та дверей на нові енергозберігаючі. Рішенням селищного голови Віктора Мирончука та депутацького корпусу було визначено Ниврянський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ «Сонечко» для проведення відповідних робіт.

Заклад було обрано через те, що він найбільше потребував заміни віконних блоків (період експлуатації - 50 років), стан яких морально застарів , а також матеріал з якого виготовлені віконні рами прийшов у непридатність, що могло призвести до негативних наслідків і загрози життю учасників освітнього процесу.

У Ниврянському НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ «Сонечко» встановлено блоки віконні металопластикові у кількості 48 шт ( 41 шт в основному приміщенні закладу, 7 шт у корпусі для дошкільнят), 8 шт блоків дверних з металопластику ( 2 шт в основому приміщенні закладу, 6 шт у корпусі для дошкільнят) на загальну суму 430062 грн.

Фінансування здійснювалось:

• 300 тис. грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (постанова Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 200, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №280-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році), підрядник – ПП Іванісік А.М. – встановлення віконних, дверних блоків.
  • 130062 грн. – кошти місцевого бюджету, з них:
    • 2700 грн. підрядник ПП «Тернобудтехексперт» за експертизу робіт;
    • 5823 грн. підрядник ФОП Коробій С.І. за технічний нагляд;
    • 33284 грн. підрядник ФОП Михайлюк Ю.М. за виготовлення проектної документації;
    • 88255 грн. підрядник ПП Іванісік А.М. за встановлення віконних, дверних блоків.

Заміна старих дерев’яних вікон, дверей на сучасні металопластикові дозволила суттєво зменшити використання енергоресурсів під час опалювального процесу, забезпечила естетичний вигляд будівлі, комфортний мікроклімат шкільних приміщень, належний температурний режим та умови перебування дітей у навчально-виховному комплексі.