Тернопільська область, Чортківський район

Вітаю!

Дата: 26.06.2020 15:58

Шановна громадо!

Від щирого серця вітаю усіх із найважливішим державним святом – Днем Конституції України!

Нехай цей головний документ, що є оберегом державності та демократії, запорукою незалежності та соборності нашої держави,  відкриває нашим громадянам широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створює можливості для утвердження національної свідомості, консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює життєдайною силою.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Нехай вистачить у нас сили, впевненості, мужності й розуму на всі важливі справи!

Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави!

Селищний голова Віктор Мирончук